Seznam věcí cobyste jako nově příchozí měli dělat popřípadě jaké mít addony

Goto down

Seznam věcí cobyste jako nově příchozí měli dělat popřípadě jaké mít addony

Příspěvek  Frostblade za Fri Jan 18, 2013 9:15 am

Takže vy co knám chcete jít se určitě chcete aktivně zapojit do progresu a chcete chdoit raidy, proto byste měli vědet že používáme Mumble takže bez něj si moc nepokecáme při raidu, dále GroupCalendar v4.6.1 kde se hlasíte na raidy, DBM abyste nam nehazeli plameny pod tanka ač to stejně děláte.
Všechny addony jsou ke stažení ZDE na našem forku takže jako první když se knam dostanete se registrujte pod svým NICKEM kterej mate v guildě at vas muže Teosek poznat, a stahněte si addony co vam chybí. Používáme EPGP loot to znamena že za raidy, akce dobročine věci atd dostavate EP a za itemy ktere dostavate na raidu popřípadě z gb GP, EPčka se dělí GPčkama a vysledek PR nam řika jakou mate šanci dostat item, podle PR tedy jedeme na většině raidů takže pokud chcete itemy mělibyste chodit všechy raidy i takzvaně low, kde se wipuje na taktice protože přece mamlas s 5kgs nepotřebuj taktiky.
Až budete unas v guildě tk apelujte na vedení aby vam zapsalo profky, popřípadě alty a aby vam dalo rank podle toho jeslti už jste na forku.
Jinak jen tak pro upozornění, učast na raidu v době raid time je poviná, samozřejmě pokud je dost lidi tk se tam nevejdou všichni, ale pokud neni dost lidi tak žadne arenky. To je asi vše s pozdravem možná vaše budoucí GuMa

Frostblade
Guild master

Počet příspěvků : 105
Zaregistrován : 22. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru